چگونه بوتاکس خطرآفرین می‌شود ؟+فیلم

بوتاکس

 شما ممکن است درباره بوتاکس در تبلیغات، وبلاگ ها و مجلات شایعات زیادی دیده باشید و یا از دوستان خود شنیده اید. اما بسیاری از تصورات غلط در مورد درمان بوتاکس و نحوه استفاده از آن وجود دارد و تمرکز ما استفاده وجایگزین کردن روشهای طبیعی مانند روغن خراطین برای زیبایی بجای استفاده از روشهای پر خطر تزریق بوتاکس است. ( جهت اطلاع از قیمت روغن خراطین و خرید روغن خراطین کلیک کنید .)

بوتاکس ، و یا onabotulinumtoxinA، برای سه هدف اصلی استفاده می شود: کنترل اسپاسم عضلانی، عرق کردن زیرپوشش شدید و بهبود زیبایی. در این مقاله ما با استفاده از محصول سوم به نام Botox Cosmetic، که شامل سم بوتولینوم

نوع A (ماده فعال)، آلبومین انسانی (پروتئین موجود در پلاسمای خون انسان) و کلرید سدیم است، تمرکز داریم.

اثرات جانبی بوتاکس

عوارض جانبی احتمالی  شامل درد در محل تزریق، عفونت، التهاب، تورم، قرمزی، خونریزی و کبودی است. برخی از این علائم ممکن است واکنش آلرژیک نشان دهند سایر علائم آلرژی عبارتند از خارش، خس خس، آسم، بثورات، قرمزی چشم، سرگیجه و کمرنگ شدن. بلافاصله بلافاصله بلافاصله بشنوید اگر مسائل تنفسی یا احساس ضعف یا سرگیجه دارید. همچنین، دهان خشک، خستگی، سردرد و درد گردن گزارش شده است و این در حالی است که استفاده از روغن خراطین هیچگونه عوارضی برای افراد ندارد

بوتاکس یک داروی تزریقی است که از نوع سم بوتولینوم نوع A تولید شده است. این سم توسط باکتری Clostridium botulinum تولید می شود .

هنگامی که بوتاکس تزریق می شود، بوتاکس سیگنال هایی را از اعصاب شما به عضلات شما متصل می کند. این می تواند شرایط عضلانی خاص را بهبود بخشد و ظاهر خطوط و چین و چروک را بهبود دهد.

با توجه به این نکته، خیلی از  محققان بر این باورند که روشهای طبیعی مانند روغن خراطین خطر کمتر از تزریق بوتاکس را داشته باشند،

شما باید همیشه به متخصص پوست و یا جراح پلاستیک برای تزریق بروید. اگر تزریقات شما مطابق با استانداردهای FDA نباشد یا توسط یک فرد بی تجربه انجام، به احتمال زیاد عوارض جانبی جانبی را تجربه خواهید کرد و یا اینکه از

روشهای کاملا طبیعی مانند روغن خراطین استفاده کنید

بوتاکس

عوارض جانبی بوتاکس چیست؟

اگرچه تزریق بوتاکس نسبتا ایمن است اما عوارض جزئی ممکن است وجود داشته باشد که شامل:
درد، تورم یا کبودی در محل تزریق
سردرد
تب
لرز

برخی عوارض جانبی به محل تزریق بوتاکس بستگی دارند. به عنوان مثال، اگر تزریقات را در ناحیه چشم دریافت کنید، ممکن است عوارض تجربه کنید:
پلک ها را از بین می برد
ابروها ناهموار میشود
چشم ها خشک میشود
پاره شدن بیش از حد

در موارد نادر ، ممکن است علائم بیماری مانند بوتولیسم ایجاد شود. اگر این علائم را تجربه کردید، فورا به پزشک مراجعه کنید:
مشکل صحبت کردن
مشکل بلعیدن
دشواری تنفس
مشکلات بینایی
از دست دادن کنترل مثانه
ضعف عمومی

بوتاکس

شایسته است که بجای استفاده از روشهایی که خطرات زیادی دارند از روشهای طبیعی مانند روغن خراطین اصل استفاده کنید

به عنوان مثال، محققان در یک مطالعه شامل ۴۵ شرکت کننده که در طول ۱۲ سال بودند. شرکت کنندگان به طور منظم تزریق بوتاکس را دریافت کردند. در طی این مدت، ۲۰ مورد عوارض جانبی نامطلوب گزارش شده است. اینها عبارتند از:
مشکل بلعیدن
پلک افتاده
ضعف گردن
حالت تهوع
استفراغ
تاری دید
ضعف عمومی یا مشخص
مشکل جویدن
خشونت
ادم
مشکل صحبت کردن
تپش قلب
برای درک اثرات بالقوه درازمدت، تحقیقات بیشتری لازم است.

این در حالیست که استفاده از روغن خراطین هیچگونه عوارضی برای مصرف کننده به همراه ندارد

بوتاکس

 دکتر خود را با دقت انتخاب کنید

بوتاکس باید تنها تحت مراقبت پزشک قرار گیرد. مهم است که تزریقات دقیقا به منظور جلوگیری از عوارض جانبی قرار گیرد. درمان با بوتاکس می تواند خطرناک باشد اگر به درستی انجام شود. مراقبت های اولیه نیاز است و یا به پزشکی

مراجعه کنید که متخصص است و تجربه ای در درمان بوتاکس دارد

یک پزشک ماهر می تواند به شما در این روش ( بوتاکس ) راهنمایی کند و به تعیین اینکه آیا آن را به بهترین وجه نیاز و سلامت شما مناسب است، راهنمایی کند.

اما افرادی چنین درمان هایی را خطرناک می دانند و سلامت بیمار را به خطر می اندازد، در این زمینه مطالبی در زمینه نوروفیزیولوژی هشدار دهنده است.

بوتاکس

برای بسیاری از تزریق ها از داروهایی استفاده میکنند که از کشنده ترین سم شناخته شده است

دکتر پیتر میرس می گوید اثرات طولانی مدت آن بر مغز، سیستم عصبی و عضلات ناشناخته است.
پس شایسته است که بجای استفاده از روشهای پرخطر از روشهای ایمن مانند روغن خراطین استفاده کنید

نام تجاری بوتاکس ، یک مشتقات پاک شده از سم بوتولینوم A است که از یک باکتری ساخته شده است که یک سم مرگبار است.

این دارو با فلج کردن موقت ماهیچه هایی که چروک ایجاد می کنند، کار می کند. لیز هارلی، لولو، مگ رایان و لسلی اش در میان افرادی هستند که تزریق بوتولینوم را برای خلاص شدن از خطوط صورت دارند.

تزریق بوتاکس به منظور کاهش خطوط صورت و چین و چروک به مدت طولانی در نظر گرفته شده است که صرفا زیبایی است و خطرات خاص خود را دارد

نوروتوکسین توسط باکتری Clostridium تولید می شود که اسپور معمولی در گیاهان، خاک، آب و حیوانات است. سندرم بالینی بوتولیسم که اغلب کشنده است، معمولا از عفونت زخم یا خوردن مواد غذایی کم مصرف یا نادرست تهیه می

شود. توکسین عضلات فلج را با مسدود کردن آزادی استیل کولین، انتقال دهنده عصبی اصلی در اتصال عصبی-عضلانی فلج می کند.

بوتاکس

بوتاکس ممکن است چیزی را که میخواهید انجام ندهد.
بسیاری از افراد گمان میکنند که بوتاکس در واقع با سایر روشهای زیبایی سینه فرق دارد
کار بوتاکس این است که یک ماهیچه ۳-۴ ماهه ضعیف تر شود. متخصص پوست متخصص پوست دکتر مسیح خان و خانم M. Khan در شهر نیویورک ، توضیح می دهد که بوتاکس خطوط را پر نمی کند، بلکه باعث می شود که انقباض عضلانی

ایجاد شود . پس آیا بر روی چروک های اطراف دهان کار خواهد کرد؟ اگر خطوط لبخند داشته باشید، برای پر کردن آنها، یک پرکننده طبیعی مانند روغن خراطین نیاز دارید.

شما می توانید یک واکنش آلرژیک داشته باشید
بوتاکس از همان باکتری ها به عنوان بوتولیسم سموم مشتق شده است و در حالی که بوتولیسم ، کاملا از بوتاکس استفاده نمیشو، احتمال وجود دارد که شما واکنش های آلرژیک به مواد نگهدارنده و مواد تشکیل دهنده مورد استفاده را داشته باشید.
دکتر دنیس گروس ، بنیانگذار پوست و خالق دنیس گراست، می گوید: “برخی از واکنش هایی که گزارش شده اند عبارتند از خارش، علائم آسم یا احساس ضعف.

بوتاکس

تضعیف و از بین بردن ابروها ممکن است اتفاق بیفتد؛
دکتر خان می گوید: این می تواند رخ دهد اگر بیش از حد در یک مکان تزریق شود. و اگر قبلا از بوتاکس استفاده کنید، بیش از حد می تواند آن را بدتر کند.
به عبارتی استفاده بیش  از حد از  بوتاکس باعث می شود که عضلات ضعیف شوند که نمیتوانند از گوشت بدن پشتیبانی کنند. نتایج ممکن است ناخوشایند و حتی بدتر از آن دردناک باشد.
اگر بیش از حد بوتاکس اعمال شود، می تواند چهره را از بین ببرد یا در بعضی موارد عضلات که گردن تضعیف کنند بطوریکه شما نمی توانید سر خود را نگه دارید.
استفاده از روشهای طبیعی مانند روغن خراطین بجای تزریق بوتاکس ، روش کامل ایمن و کارآمد است

بوتاکس

بوتاکس میتواند برای صبحت کردن شما فاجعه ایجاد کند
شما ممکن است فکر کنید که واقعا واقعا واقعا بوتاکس را دوست دارید، بدون توجه به خطرات آن، اما به شرطی که عمل زیبایی هرگز به سلامت شما آسیب نرساند.
همیشه قبل از نشستن در صندلی عمل بوتاکس ، باید سابقه کامل بیماری خود را بیان کنید.
به پزشک خود در مورد تمام عضلات یا عصب خود بگویید، زیرا ممکن است خطر بالقوه و عوارض جانبی جدی از جمله بلعیدن و یا تنفس داشته باشید.
همچنین پزشک خود را از هر برنامه جراحی، ضعف عضلات پیشانی، تزریقات اخیر یا داروهایی که در حال حاضر مصرف می کنید، مطلع سازید.
” Dr. Gervaise Gerstner ، L’Oréal Paris Consulting متخصص پوست به این فهرست احتیاطی اضافه می کند که: “مطمئن باشید هر بیماری عصبی و مصنوعی مانند Myasenthia gravis را توضیح دهید ”

بوتاکس

نتایج ، فوری نیست

دکتر گراس می گوید: “برای رسیدن به تأثیر کامل، حدود سه تا هفت روز طول می کشد و نتایج تقریبا چهار ماه طول می کشد.” و نتایج آن متفاوت است، بسته به عمق چروک های شما.
دکتر گراس می گوید: “اگر درمانهای بوتاکس را شروع کنید همانطور که خطوط ظریف شروع به ظاهر شدن می کنند وقتی سن شما بالا میرود ، می توانید خطوط صورت را از شکل گیری جلوگیری کنید.”
بیمارانی که قبلا خطوط صورت داشته اند ممکن است فوائد کمی بیشتر را ببینند.
دکتر خان می گوید: “چند روز طول می کشد تا نتایج و دو هفته طول بکشد تا اثرات کامل درمان بوتاکس را ببیند.”
این در حالیست که استفاده از روغن خراطین بسیار سریع جواب میدهد و نیاز به تحمل خطرات زیاد نیست

بوتاکس

آیا بوتاکس بدون درد است؟

اگر چه بوتاکس برای اکثر بیماران دردناك نیست، زیرا سوزن آن بسیار ریز است، ولی شما نمی توانید انتظار داشته باشید هنگام تزریق، هیچ چیز احساس نكنید. ”
در طی مراحل مختلف، شما می توانید کرم های بی حس کننده ای که بصورت موضعی و زیبایی وجود دارد استفاده کنید.”
دکتر خان نیز اشاره میکند که میتوان از یخ برای خنثی کردن این منطقه برای افرادی که تحمل کم یا ترس از سوزن دارند، استفاده می شود.

 

روغن خراطین

اگر به دنبال روغن خراطین اصل هستید؟

روغن خراطین را با ضمانت و مستقیم تهیه کنید!


می‌خواهم روغن خراطین اصل سفارش دهم

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 2 =