بزرگ کردن آلت تناسلی + فیلم و عکس

بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلیاضطراب مردان در مورد اندازه آلت تناسلی ، یک صنعت جهانی چند میلیون پوندی را برای تولید محصولات پیشرفته مردانه برای بزرگ کردن آلت تناسلی به اثبات رسانده است.( جهت اطلاع از قیمت روغن خراطین و خرید روغن خراطین کلیک کنید .)

در اینترنت و وب سایت ها ، قرص هایی را برای بزرگ کردن آلت تناسلی تبلیغ میکنند که عضلات آلت تناسلی را بزرگ می کنند و ادعا می کنند که طول آلت مردانگی شما را افزایش میدهند اما آیا این درمان ها کار می کنند؟

در حالی که مردان بسیاری از آلت تناسلی خود نگران هستند، تحقیقات نشان می دهد که آلت تناسلی خیلی از مردان عادی است و نیازی به بزرگ کردن آلت  ندارند.
پروفسور کووان ویلی، مشاور جنسی، می گوید مردان با نگرانی در مورد اندازه آلت تناسلی خود باید قبل از تجربه درمان، که اغلب بی اثر، گران و به طور بالقوه مضر هستند، با یک متخصص ارولوژی صحبت کنند. و یا اینکه از روشهای طبیعی و بدون عوارض مانند روغن خراطین استفاده کنند .

او می گوید: “بسیاری از مردان که در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند، به طور کلی مسائل مربوط به بدن را مورد بررسی قرار می دهند.” “آنچه اتفاق می افتد این است که آنها تمایل دارند بر روی اندازه و بزرگ کردن آلت  خود تمرکز کنند.

“اغلب در مشاوره می تواند با ایجاد اعتماد به نفس واقعی، اصلاح دیدگاه های تحریف شده در مورد تصویر بدنی و یادگیری بیشتر درمورد جذابیت افراد را جایگزین بزرگ کردن دستگاه تناسلی کنند.”

در حالی که شما نمیتوانید به اندازه کافی آلت تناسلی خود را به راحتی بزرگ کنید، چندین چیز وجود دارد که می توانید انجام دهید تا احساس بهتری نسبت به بدن و آلت خود داشته باشید.

بزرگ کردن آلت تناسلی

چند توصیه برای بزرگ کردن آلت تناسلی :
موهای شکمی خود را تمیز کنید – یک تپه بزرگ موی بلند می تواند آلت تناسلی شما کوچکتر از آن باشد

کم کردن وزن – یک شکم بزرگ و حجیم که روی آلت تناسلی شما است، می تواند آلت تناسلی خود را کوچکتر نشان دهد

جذاب باشید – تبدیل شدن به فرد جذاب و دوست داشتنی نه تنها باعث جذابیت شما می شود، بلکه می تواند زندگی جنسی شما را بهبود بخشد

پروفسور وایلی شواهد، اثربخشی و ایمنی انواع مختلف محصولات بزرگ کردن اندام  جنسی و درمان در بازار را ارزیابی می کند.

بزرگ کردن آلت تناسلی

این محصولات  معمولا حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، گیاهان یا هورمون هایی هستند که ادعا می کنند که آلت تناسلی را بزرگ کنند.
علیرغم ادعاهای چشمگیرش، هیچ شواهدی بالینی وجود ندارد که این محصولات کار کنند و برخی حتی ممکن است مضر باشند.
دانشگاه مریلند در ایالات متحده آمریکا بر روی برخی از این ها و اثرات کشف سرب، سموم دفع آفات، باکتری های E. coli و مدفوع حیوانات تجزیه و تحلیل کرده است.
و بهترین کار برای بزرگ کردن اندام تناسلی این است که از روشهای طبیعی ( روغن خراطین ) برای این منظور استفاده کنید

پروفسور وایلی می گوید:
“داروهای شیمیایی یک اتلاف وقت است.” “قرص ها و لوسیون ها هیچ اثری اثبات شده ای ندارند.اگر آنها موثر باشند، استفاده از لوسیون ها ممکن است به یک مرد کمک کند که با آلت تناسلی خود آشنا شود، که برخی از مردان از آن فاصله میگیرند.

بزرگ کردن آلت تناسلی

دستگاه های خلاء برای بزرگ کردن آلت مردان

پمپ های آلت تناسلی شامل قرار دادن لوله بر روی آلت تناسلی و سپس پمپ کردن هوا برای ایجاد خلاء. خلاء خون را به آلت تناسلی هدایت میکند و موجب بزرگ کردن آلت تناسلی شود. دستگاه های خلاء گاهی در درمان کوتاه مدت ، ناتوانی جنسی استفاده می شود . اما با استفاده زیاد از یک پمپ آلت تناسلی ، میتواند بافت آلت تناسلی آسیب ببیند و منجر به ضعف شدن عضلات شود.

پروفسور وایلی می گوید: “شواهد بسیار اندکی وجود دارد که این دستگاه ها باعث بزرگ کردن آلت مردان میشود ، افزایش قابل ملاحظه دراز مدت در اندازه شوند.” “استفاده از یک پمپ برای چند دقیقه در روز هیچ کاری برای افزایش و بزرگ کردن آلت تناسلی انجام نخواهد داد.”

بزرگ کردن آلت تناسلی

تقویت کننده برای افزایش طول آلت تناسلی

این تکنیک شامل قرار دادن یک وزن یا یک قاب کوچک است که گاهی اوقات به عنوان یک دستگاه کشش نامیده می شود، بر روی آلت تناسلی برای کشیدن آن. پروفسور وایلی می گوید هیچ شواهدی بالینی وجود ندارد که با استفاده از وزن فرد موفق به بزرگ کردن آلت تناسلی شود و حتی ممکن است باعث آسیب دائمی شود. با این حال، استفاده از روغن خراطین برای بزرگ کردن دستگاه تناسلی روشی کاملا طبیعی و ارزان است

او می گوید: “شواهدی وجود دارد که دستگاه های کشش می تواند تا حدودی تاثیر بگذارد، به خصوص در مردانی کوچک. هستند.” “برخی از بیماران با استفاده از دستگاه کشش برای ۶ ماه متوجه افزایش در اندازه ۱-۲cm شده اند، اما چنین درمان نباید بدون نظارت یک پزشک آغاز شود.” و استفاده از روش طبیعی مانند روغن خراطین به مراتب بهتر از دستگاههای کششی  است

بزرگ کردن آلت تناسلی

ژلکینگ برای بزرگ کردن دستگاه تناسلی

Jelqing یک تمرین است که با استفاده از انگشت شست و انگشتان مکرر آلت تناسلی مردانه را میکشند، با هدف افزایش اندازه آلت و بزرگ کردن آلت تناسلی تمرینات کششی ظرفیت خون بافت نعوظ آلت تناسلی را افزایش می دهد و احتمالا باعث افزایش طول و ضخامت آلت تناسلی می شود.

پروفسور وایلی می گوید: “درست مانند استفاده از لوسیون، این روش می تواند به برخی از مردان کمک کند که تفاوت های قابل توجهی بین اندازه آلت تناسلی داشته باشد و به آنها کمک می کند با بدن خود راحت تر شوند.” “اما شواهد علمی وجود ندارد که نشان دهد ژلکینگ می تواند اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد و باعث بزرگ کردن آلت  شود.” ولی روشهای طبیعی کاملا بی خطر تر هستند

بزرگ کردن آلت تناسلی

جراحی آلت تناسلی

برخی از تکنیک های جراحی برای افزایش و بزرگ کردن آلت تناسلی شامل تزریق چربی که از قسمت دیگری از بدن به آلت تناسلی گرفته شده است.
برخی مطالعات گزارش داده اند که افزایش در محدوده ۱٫۴-۴ سانتی متر است.

با این حال، مطالعاتی بر روی مردان انجام شده که نتایج ناامید کننده ای را نشان می دهد، که شامل عوارض ناشی از ناتوانی، زخم و عفونت می شود
پس بهترین کار استفاده برای بزرگ کردن آلت مردان از روشهای طبیعی مانند روغن خراطین است

بزرگ کردن آلت تناسلی

روش دیگر که هنوز در مرحله تجربی خود، شامل کشیدن پوست آلت برای بزرگ کردن آلت تناسلی است.

جراحی طول آلت تناسلی به منظور بزرگ کردن آلت 
شایع ترین روش شامل برش رباط است که آلت تناسلی را به استخوان شکم متصل می کند و یک پیوند پوست را در پایه آلت تناسلی به وجود می آورد تا طول اضافی را به آن اضافه کند.
پروفسور وایلی می گوید جراحی می تواند به طور متوسط ​​افزایش طول آلت مردانه ۲ سانتیمتر را افزایش دهد

علاوه بر این، نعوظ آلت تناسلی مستقیما به همان اندازه قبل از عمل نیست، زیرا رباط که برای بزرگ کردن اندام تناسلی قطع شده دیگر پشتیبانی نمی کند.

بزرگ کردن آلت تناسلی

پروفسور وایلی می گوید: “بسیاری از مردان که این درمان را انجام می دهند واقعا خیلی چیزها را نمی دانند.” “این می تواند کاملا ناراحت کننده باشد. شما باید با شریک زندگی خود صحبت بیشتری درباره بزرگ کردن آلت تناسلی داشته باشید. از مزایای افزایش ۲ سانتیمتری در طول ، یا از دست دادن زاویه نعوظ به مراتب بیشتر است”.
استفاده از روشهای طبیعی مانند روغن خراطین به مراتب راحت تر و بدون عوارض است

بزرگ کردن آلت تناسلی

لیپوساکشن برای بزرگ کردن اندام تناسلی

برای مردان با شکم بزرگ، لیپوساکشن ، یک روش جراحی برای حذف چربی در زیر شکم، می تواند آلت تناسلی شما بزرگتر کند. از بین بردن چربی بیش از حد میتواند باعث شود که آلت تناسلی به تدریج دفن شود.

پروفسور وایلی می گوید که نتایج زیبایی معمولا به وسیله بیماران قابل قبول است. او می گوید: “لیپوساکشن می تواند در کوتاه مدت ، افزایش و بزرگ کردن اندام تناسلی به میزان ۲ سانتیمتر برسد، اما اگر بیمار دوباره چاق شود، چربی به ناحیه شکم برگشت می کند.”

“این روش می تواند به تقویت اعتماد به نفس برسد، اما برای حفظ آن در بلند مدت، آنها نیاز به بهبود رژیم غذایی خود و ورزش هستند.”

با این حال، مانند تمام روش های جراحی، لیپوساکشن برای بزرگ کردن آلت خطر عوارض جانبی و عوارض را به همراه می آورد.
پیشنهاد ما برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده از روغن های طبیعی و بی خطر مانند روغن خراطین و زالو است .

روغن خراطین

اگر به دنبال روغن خراطین اصل هستید؟

روغن خراطین را با ضمانت و مستقیم تهیه کنید!


می‌خواهم روغن خراطین اصل سفارش دهم

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + نوزده =