افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان + فیلم و عکس

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان بیایید واقع بین باشیم: اندازه مهم است. همه ما این را می دانیم. همه ما سعی می کنیم در مورد آن فکر نکنیم، اما حقیقت صادقانه، اندازه و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان واقعا مهم است.( جهت اطلاع از قیمت روغن خراطین و خرید روغن خراطین کلیک کنید .)

صنعت میلیارد دلار دارو و محصولات افزایش اندازه و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان وجود دارد، اما بسیاری از آنها عمل نمی کنند. به طوری که منافع مردان را جلب کند، آیا واقعاچیزی است که بتواند اندازه آلت تناسلی من را افزایش دهد؟

خوب، پاسخ کوتاه بله است.

اولا درباره چیزهایی که برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان کار نمی کنند صحبت کنید:

• محصولات بزرگتر را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان فراموش کنید. . سه کلمه ساده: زباله.  زمان. خوب، سه کلمه دیگر: پس انداز پول. آنها گران هستند و ۹۹٪ آنها تقلبی هستند. بدون قرص، معجزه، دستگاه یا ورزش، می توان به طور مداوم آلت تناسلی  را بزرگ کرد. برخی ممکن است به شما اثرات دیگری مانند ترس از وجود آن یا افزایش ضربان قلب بدهد، که شما فکر می کنید که کار می کند، اما این واقعا واقعی نیست

• جراحی را فراموش کنید افزایش قطر تناسلی مردان با جراحی گران است (حدود ۱۵،۰۰۰ دلار) و مشکل است. جراحی طولانی مدت رباط می کنند که باعث ایجاد نعوظ می شود. این یک اینچ را اضافه می کند، اما نعوظ دیگر سلام نمی کنند. آنها فقط بین پاها آویزان هستند و باید به صورت دستی به دهانه های وابسته به انسانی هدایت شوند. تقویت زایمان از چرک بافت چربی گرفته و آن را تحت پوست آلت تناسلی قرار می دهد. به نظر می رسد خوب، اما اغلب، نتیجه یک آلت تناسلی یکپارچه و متحرک به نظر می رسد. به ذکر است اگر اضافه کاری آن می تواند مشکلی ایجاد کند.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

بنابراین با این که از راه، چه می توانید واقعا برای افزایش اندازه آلت تناسلی؟

خوب، بیایید نگاهی به سلامت کلی خودمان ببریم ، زیرا اندازه آلت تناسلی به اندازه کافی برای انجام این کار وجود دارد:

• ترک سیگار. اندازه قلیایی یا ثابت، اندازه آن بستگی به میزان خون در ارگان دارد. خون کمتر به معنای آلت تناسلی کوچکتر است. سیگار کشیدن شرابها را محدود می کند، از جمله کسانی که خون را به آلت تناسلی حمل می کنند. سیگار محدود کردن جریان خون به ارگان، که آن را کوچکتر می کند.

• تعداد تمرینات ورزش، سلامت شریانی را بهبود می بخشد، خون بیشتری را به آلت تناسلی می دهد. اما ورزش کردن با آلت تناسلی خود بی معنی است. رسانه های جنسی گاهی به آلت تناسلی به عنوان “عضله عشق” اشاره می کنند، که به این معنی است که تمرین های خاصی مانند دوسپس می توانند آن را تقویت کنند. اما انواع مختلفی از بافت ماهیچه وجود دارد. آلت تناسلی دارای عضلات صاف است، نه نوعی که با تمرین بزرگتر می شود. شکم بزرگ را از بین ببرید، زیرا یک شکم بزرگ بر پایه آلت تناسلی نفوذ کرده و اندام را کوچکتر می کند. از دست دادن چربی شکم، و آلت تناسلی شما بزرگتر می شود.

• خوردن گوشت و پنیر کمتر و سبزیجات بیشتر میوه ها. رژیم غذایی حاوی چربی حیوانی کلسترول را افزایش می دهد که سرخرگها را از بین می برد، از جمله کسانی که خون را به آلت تناسلی انتقال می دهند. برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، سعی کنید روزی یا دو هفته بدون گوشت یا پنیر بخورید. و پنج تا هشت غذای روزانه میوه و سبزیجات بخورید. آنها حاوی آنتی اکسیدان ها هستند که به حفظ آرتریت باز می شوند.

• در آغوش آرامش ذهنی. شریان ها خون را به آلت تناسلی منتقل می کنند که بافت عضلانی احاطه شده اند. هنگامی که مردان احساس اضطراب می کنند، این عضلات در معرض انقباض عروق، کاهش شریان ها و کاهش جریان و اندازه خون می باشند. اما همان طور که مردان عمیقا آرامش می بینند، این عضلات نیز آرام می شوند …

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

آیا عوارض جانبی یا خطرات برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان وجود دارد؟
همانند هر جراحی، خطرات با استفاده از بیهوشی همراه است .

عوارض جانبی بیهوشی عبارتند از:

حالت تهوع
استفراغ
خستگی
صدای خشن
گیجی
بیهوشی همچنین می تواند خطر شما را افزایش دهد:

ذات الریه
حمله قلبی
سکته مغزی
وب سایت Penuma گزارش می دهد که شما ممکن است در طول چند هفته اول درد ناشی از نعوظ، و همچنین برخی از احساس ضعف آلت تناسلی را تجربه کنید. اینها معمولا موقت هستند

اگر این عوارض جانبی بیش از چند روز طول بکشد، به پزشک خود مراجعه کنید. در برخی موارد، حذف و بازگرداندن Penuma می تواند این عوارض جانبی را کاهش دهد.

 

روغن خراطین

اگر به دنبال روغن خراطین اصل هستید؟

روغن خراطین را با ضمانت و مستقیم تهیه کنید!


می‌خواهم روغن خراطین اصل سفارش دهم

 

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

بر اساس ارزیابی مردان مبتلا به این نوع جراحی، عوارض احتمالی عبارتند از:

پرفوراسیون و عفونت ایمپلنت
دوختن دوختن (جدا کردن بخیه )
ایمپلنت جدا شدن
لخته های خون در بافت آلت تناسلی
بعد از عمل جراحی شما ممکن است از شکل آلت تناسلی شما ناراحت نشوید. این می تواند آلت تناسلی خود را به نظر قابل توجهی بزرگ و یا به میل خود را شکل نمی دهد.

پیش از این که روش انجام شود، اطمینان حاصل کنید که انتظارات واقع بینانه برای ظاهر شدن آلت تناسلی و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان را با جراح خود در نظر بگیرید.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

آیا این روش برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان همیشه موفق است؟

با توجه به وب سایت Penuma، میزان موفقیت این روش بالا است. اکثر عوارض جانبی یا عوارض به علت افرادی که دستورالعمل های بعد از عمل جراحی را دنبال نمی کنند مطرح می شود.

مجله پزشکی جنسی گزارش داد که ارزیابی جراحی ۴۰۰ مرد که تحت درمان با Penuma بودند. این مطالعه نشان داد که ۸۱ درصد رضایت خود را از نتایج آنها حداقل “بالا” و یا “بسیار بالا” برای افزایش قطر تناسلی مردان اظهار کردند.

تعدادی از افراد عوارض از جمله seroma، زخم، و عفونت را تجربه کردند و ۳ درصد نیاز به از بین بردن دستگاه ها به علت مشکلات ناشی از این روش برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان بود.

بازاریابان ادعا می کنند که افزودنی ها، دستگاه های خلاء، قرص ها و لوسیون ها می توانند اندازه آلت تناسلی  مردان را افزایش دهند. اما آیا روش های بزرگ شدن آلت تناسلی کار می کنند؟

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان منبع اضطراب است . این امر موجب افزایش بزرگ شدن آلت تناسلی چند میلیون دلاری یا افزایش تولید مردانه در این صنعت شده است.

این مقاله به اثربخشی و عوارض جانبی روشهای بزرگ شدن و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان نگاه خواهد کرد. همچنین در مورد طول و ابعاد آلت تناسلی به طور متوسط، و زمانی که یک فرد ممکن است مایل به دیدن دکتر خود باشد

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

آیا فرد می تواند اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهد؟
دکتر با بیمار صحبت می کند
اندازه آلت تناسلی یک منبع اضطراب است.
اکثر افرادی که درمان بزرگ شدن و قطر تناسلی مردان را در نظر می گیرند، دارای آلت تناسلی معمولی هستند، به این معنی که آنها برای فعالیت جنسی و ادرار کردن مناسب هستند.

تولید کنندگان ادعا می کنند که محصولات، از جمله قرص ها، کرم ها و دستگاه های کشش، می تواند اندازه و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان را افزایش دهد. برخی افراد نیز جراحی را در نظر می گیرند.

با این حال، بنیاد مراقبت اورولوژی اشاره می کند که تقریبا هیچ یک از این روش ها برای افزایش قطر تناسلی مردان کار نمی کند.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

روش های مختلف بزرگ شدن آلت تناسلی خود را در زیر می بینیم:

دستگاه کشش برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان :

دستگاه کشش هدف آن افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با کشش بافت آلت تناسلی است. یک فرد یک وزن یا چارچوب کوچک را بر روی آلت مردانه قرار می دهد تا به آرامی آن را بپوشاند.

بر طبق بررسی علمی سال ۲۰۱۰، افزودنی های آلت تناسلی تنها تکنیک مبتنی بر شواهد برای طول می باشد و نتایج ممکن است کمتر از عمل جراحی آلت تناسلی باشد.

مطالعات متعدد اثرات دستگاه کشش با نتایج متفاوت را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان مورد بررسی قرار داده اند. بعضی از نتایج نشان می دهد که دستگاه ها می توانند تا ۱-۳ سانتی متر (سانتی متر) آلت تناسلی را طولانی تر کنند.

در بسیاری از این آزمایشها، شرکت کنندگان دستگاه ها را بین ۴ تا ۶ ساعت در روز پوشیدند. در یکی از آنها، دستگاه ها را ۹ ساعت در روز پوشیدند.

محققان همچنین تحقیق می کنند که آیا استفاده از دستگاه های کشش قبل یا بعد از جراحی آلت تناسلی می تواند نتایج را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان بهبود بخشد.

با این حال شواهد مربوط به دستگاه کشش محدود است. تعیین ایمنی و اثربخشی آنها برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان نیازمند تحقیقات بیشتری است و بنیاد مراقبت اورولوژی در حال حاضر از استفاده آنها حمایت نمی کند .

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

دستگاه های خلاء برای افزایش طول دستگاه تناسلی مردان

یک دستگاه خلاء حاوی لوله ای است که بر روی آلت تناسلی قرار دارد. پمپاژ هوا خلاء ایجاد می کند که خون را به آلت تناسلی می کشد و موجب بروز آن می شود.

افراد معمولا از دستگاه های خلاء برای درمان ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ استفاده می کنند. شواهد علمی قوی نشان می دهد که آنها می توانند اندازه آلت تناسلی را افزایش دهند. ( افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان )

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

قرص ها و لوسیون ها برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

بسیاری از قرص ها و کرم ها وعده می دهند که اندازه آلت تناسلی را افزایش دهند. آنها دارای ویتامین ها ، مواد معدنی، گیاهان یا هورمون های مختلف هستند.

هیچ شواهد علمی قوی وجود ندارد که هیچکدام بتواند بر اندازه آلت تناسلی تاثیر بگذارد.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

جراحی آلت تناسلی برای بزرگ کردن طول

دو نوع اصلی از جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی وجود دارد.

تقویت آلت تناسلی و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان شامل تزریق سلول های چربی به آلت تناسلی است. هدف این است که در بعضی موارد حجم، یا عرض و همچنین طول را افزایش دهیم

این روش دارای خطرات است. عوارض جانبی ممکن است شامل تورم و تحریف آلت تناسلی باشد. اگر یک عارضه جانبی شدید باشد، آلت تناسلی ممکن است نیاز به حذف داشته باشد.

روش دیگر تقویت و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان شامل انتقال چربی سلول ها از جاهای دیگر بدن به آلت تناسلی است. این کمتر تهاجمی است و می تواند بعد از ۱۲ ماه به طور متوسط ۲٫۳۹-۲٫۶۵ سانتی متر اضافه شود .

با این حال، ارگان می تواند ۲۰-۸۰ درصد از حجم جدید را در عرض ۱ سال عمل جراحی از دست بدهد، بنابراین ممکن است افراد برای انجام نتیجه مطلوب نیاز به چندین عمل جراحی داشته باشند.

دومین نوع عمل جراحی، آزادسازی لجن است. این لگومن آلت تناسلی را به ناحیه گوش و حلق و بینی متصل می کند و در حین نعوظ پشتیبانی می کند. اگر یک جراح رباط را قطع کند، زاویه آلت تناسلی را تغییر می دهد که می تواند طول آن را افزایش دهد.

به طور متوسط، آزاد شدن رباط  می تواند طول آلت تناسلی مردانه را بین ۱ تا ۳ سانتیمتر افزایش دهد ، اما میزان رضایت بیمار و همسران کم است. فقدان حمایت در حین نصب، می تواند نفوذ را دشوار کند.

همانند بنیاد مراقبت اورولوژی، انجمن ارولوژی آمریکا معتقد است که جراحی تقویت آلت تناسلی نه ایمن و نه موثر است و برای افزایش قطر تناسلی مردان خوب نیست .
استفاده از روشهای موثر و طبیعی مانند روغن خراطین بسیار منطقی تر از روشهای پرخطر برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان است

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

متوسط ​​اندازه آلت تناسلی

خط کش
بر طبق یک مطالعه، آلت تناسلی صاف، ۱۲/۱۲ سانتی متر (۵٫۱۶ اینچ) طول دارد.
Penises در تمام اشکال و اندازه ها است و اندازه آنها می تواند متفاوت باشد.

مطالعه ۲۰۱۴ ، که از سراسر جهان شامل ۱۵۵۲۱ مرد، مشخص شد که:

متوسط ​​ضخامت آلت تناسلی به اندازه ۹٫۱۶ سانتیمتر و یا ۳٫۶۱ اینچ (در)، طول ۹٫۳۱ سانتی متر (۳٫۶۶ اینچ ) در این محدوده است.
متوسط ​​آلت تناسلی راست ۱۳٫۱۲ سانتیمتر (۵٫۱۶ سانتیمتر) و زاویه دار ۱۱٫۶۶ سانتیمتر (۴٫۵۹ سانتیمتر) است
تخمین زده اند که ۵ درصد مردان دارای یک آلت تناسلی راست کشیده بیش از ۱۶ سانتیمتر هستند. در ۵ درصد دیگر، آلت تناسلی صاف کمتر از ۱۰ سانتیمتر خواهد بود.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

جراحی برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

جامعه پزشکی تنها در صورت داشتن یک بیماری به نام میکروپنی، عمل جراحی را ضروری می داند. این عمل وقتی یک آلت تناسلی را اندازه گیری می کنند که ۷٫۵ سانتی متر است یا کوتاه تر از آن وقتی که آن بصورت کشیده باشد

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

خطرات و عوارض جانبی جراحی برای بزرگ شدن آلت تناسلی

جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی ممکن است باعث عوارض جانبی متعددی از جمله تورم و عفونت شود. این می تواند بسیار شدید باشد که آلت تناسلی نیاز به مراقبتهای ویژه دارد.

جراحی افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، همچنین می تواند باعث اختلال در نعوظ شود.

علاوه بر این، استفاده بیش از حد از یک پمپ خلاء برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان می تواند به بافت آلت تناسلی آسیب بزند و می تواند باعث ناتوانی شود.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

نکاتی برای بهبود زندگی جنسی

احساسات منفی در مورد اندازه آلت تناسلی می تواند یک لذت شخصی را مهار کند.
بیشتر روشهای بزرگ شدن آلت تناسلی و  افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان کار نمی کنند، اما مشاوره می تواند با ایجاد اعتماد به نفس و اصلاح ایده های تحریف شده مربوط به تصویر بدن کمک کند و یا اینکه از روشهای طبیعی مانند روغن خراطین استفاده کنید

سایر راهنمایی های لازم مثل زدن موی ناحیه شکمی است که باعث می شود که آلت تناسلی بزرگتر دیده شود

همچنین وزن اضافی در اطراف شکم می تواند آلت تناسلی را کوچکتر نمایان کند

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

اضطراب آلت تناسلی کوچک (SPA)
افراد مبتلا به این بیماری اغلب نگران هستند که دیگران آلت تناسلی آنها را کوچک می دانند و نمی خواهند که از دیگران خجالت بکشند.

بسیاری از مردان در مورد اندازه آلت تناسلی خود مضطرب هستند

با این حال، شواهد محدود نشان می دهد که برخی از این روش ها مانند روغن خراطین موثر است و بسیاری نیز با خطرات جدی مواجه هستند.

هر کسی که در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران است، میتواند با پزشک یا متخصص جنس صحبت کنید.

علاوه بر این، اضطراب موجب می شود که خون را از قسمت مرکزی بدن ، از جمله آلت تناسلی به سمت اندام دیگر فرار کند . اما مردان آرام، خون به سمت اعضای مرکزی بدن، از جمله آلت تناسلی سوق میدهند

گرم نگه داشتن . شما احتمالا متوجه شده اید که در اتاق های سرد، به نظر می رسد که آلت تناسلی شما کوچک است. اما پس از دوش داغ، به نظر می رسد بزرگتر شده است.
گرما آرامش بخش است و جریان خون و اندازه آن را افزایش می دهد. قبل از رابطه جنسی، حمام کردن یا دوش گرفتن برای اینکار بسیار مفید است

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

فراتر از این روشها، در اینجا دو راه برای افزایش اندازه آلت تناسلی وجود دارد:

استفاده از روغن خراطین: روغن خراطین میتواند بصورت کاملا طبیعی و بدون عوارض آلت تناسلی شما را از طول و قطر افزایش دهد

حلقه : این دستگاه قویا آلت تناسلی را محاصره می کنند. به طور معمول برای کمک به حفظ نعوظ استفاده می شود، همچنین یک افزایش کوچک را فراهم می کنند. خون در داخل و خارج از آلت تناسلی جریان دارد. یکی از رگهای که خون را حمل می کند نزدیک پوست ارگان قرار می گیرد. این حلقه تا حدی با فشرده سازی این جریان، خروج جریان را محدود می کند.

پمپ آلت تناسلی: این لوله های پلاستیکی، خلاء جزئی در اطراف آلت تناسلی ایجاد می کنند. خلاء خون را به ارگان منتقل می کند و منجر به افزایش اندازه موقتی می شود. مدل ها متفاوت دارند اما همه آنها شامل یک لوله پلاستیکی و یک پمپ است.

به یاد بیاورید که روغن هایی طبیعی که میتوانید استفاده کنید که می توانند بصورت کاملا طبیعی ، عملکرد جنسی شما را بهبود بخشند.

برای استفاده از روغن یا مکمل های دیگر برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، میتوانید با پزشک خود صحبت کنید.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

هنگامی که میخواهید روغن ها را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان  استفاده کنید یک آزمایش کوچک انجام دهید:

مقدار کمی روغن را در ساعد خود بریزید
منطقه را با یک باند بپوشانید
۲۴ ساعت صبر کنید . اگر تحریک شد و یا قرمزی، تورم یا سوزش احساس کردید نباید استفاده کنید
دستورالعمل های کاربرد روغن را دقیقا مطالعه کنید

اگر علایم زیر را دیدید از مصرف روغن خودداری کنید :
تحریک پوست
بثورات یا ضربه
لکه های مایع پر شده
خارش یا سوزش در سایت برنامه
این اثرات ممکن است چند ساعت یا چند روز پس از اینکه شما با استفاده از روغن ها را متوقف کردید، برطرف شود.

برای افزایش آلت ، شما میتوانید از روغن خراطین اصل استفاده کنید و خیالتان از بابت تاثیر گذاری آن برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان راحت باشد

 

 

روغن خراطین

اگر به دنبال روغن خراطین اصل هستید؟

روغن خراطین را با ضمانت و مستقیم تهیه کنید!


می‌خواهم روغن خراطین اصل سفارش دهم

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =