افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ +فیلم

افزایش سایز اندام تناسلی

افزایش سایز اندام تناسلی به طور طبیعی اعضای تولید مثل مردانه از ارگان های متعدد تشکیل شده است، که هر کدام نقش مهمی ایفا می کند. بنابراین، بسیاری از مردان تمایل دارند اندازه آلت تناسلی خود را برای تجربه جنسی بهتر ، افزایش دهند.( جهت اطلاع از قیمت روغن خراطین و خرید روغن خراطین کلیک کنید .) تمرینات مختلف می تواند در افزایش سایز اندام تناسلی کمک کند و اعتقاد بر این است که تمرینات می تواند بهبود قابل توجهی در اندازه آلت تناسلی را به مدت طولانی داشته باشد. در مدت زمان ۶ ماه، تغییر قابل توجهی در افزایش سایز دیده می شود.

چگونه می توان به افزایش سایز اندام تناسلی رسید؟

آلت تناسلی شامل سه بافت اسفنجی است که می تواند خون را از سیستم گردش خون آلت تناسلی از سیستم گردش خون جذب کند. وقتی اتاق با خون پر می شود، بلافاصله منجر افزایش سایز اندام تناسلی می شود. با انجام برخی تمرین های سالم به طور منظم، اجزای آلت تناسلی قادر به جذب مقادیر بیشتری از خون است که اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهد. هدف تمرین ها ایجاد استحکام کششی و کشش بافت هااست. استحکام کششی می تواند باعث افزایش رشد بافت ها به روش تدریجی شود. از این رو، شما قادر خواهید بود که افزایش سایزالت تناسلی را مشاهده کنید.

افزایش سایز اندام تناسلی

تمریناتی که می تواند در افزایش سایز تناسلی به شما کمک کند
پارچه گرم و روش Jelq دو روش موفقیت آمیز برای افزایش سایزالت تناسلی به طور طبیعی است. در روش گرم کردن پارچه، شما باید حوله را در آب گرم خیس کنید و آن را در اطراف آلت تناسلی و بیضه قرار دهید. این ممکن است ناراحتی موقت ایجاد کند، شما می توانید به آرامی ماساژ دهید تا جریان خون را افزایش دهد و باعث افزایش سایز اندام تناسلی شود..

روش jelq با افزایش جریان خون به corpora cavernosa کار می کند که می تواند رشد سلول های شفت را افزایش دهد. همچنین جریان خون را به این ارگان افزایش دهد که به نوبه خود می تواند باعث افزایش سایز اندام تناسلی شود. شما شروع به افزایش اندازه در عرض ۵ هفته و در عرض یک سال خواهید دید که در حدود ۳ اینچ افزایش می یابد و نعوظ بسیار قوی تر خواهد شد.

افزایش سایز اندام تناسلی

قبل از اینکه در تمرینات افزایش سایز اندام تناسلی چه باید بکنید؟
شما باید برای افزایش سایز اندام تناسلی ، یک رژیم غذایی سالم با مواد معدنی، ویتامین ها و پروتئین مصرف کنید زیرا مواد مغذی که مصرف می کنید تاثیر مستقیمی روی نحوه فعالیت آلت تناسلی دارند. برای جلوگیری از قرمزی و تحریک پوست باید از مرطوب کننده بر روی آن استفاده کنید. همچنین قبل از شروع تمرین افزایش سایز اندام تناسلی باید آن را اندازه گیری کنید تا بتوانید نتایج را هنگام تمرین مشاهده کنید.

برخی متخصصان جنسی میگونید: اندازه آلت تناسلی مهم نیست. اما اندازه و سایز اندام تناسلی مورد توجه بسیاری از مردان است. و دلایل بسیاری دارد.

افزایش سایز اندام تناسلی

آیا راه های امن و موثر برای افزایش سایز دستگاه تناسلی وجود دارد؟

بله، اما برخی از روشها شامل قرص ها، معجون ها یا جراحی نیستند که بسیار خطرناکند

متخصصان جنسی می گویند اندازه آلت مهم نیست. هر اندازه آلت تناسلی مرد می تواند لذت زیادی برای مردی ایجاد کند. حدود ۹۵ درصد از آلت تناسلی مردان به اندازه متوسط (۳ تا ۵ اینچ) هستند. تعداد کمی از آنها به طور قابل توجهی بزرگتر یا کوچکتر هستند.
هنگامی که در زنان مورد بررسی قرار گرفته است، آنها به طور مداوم به جذابیت، مهربانی، مراقبت، گوش دادن، حس شوخ طبعی ، و منافع مشترک و ارزش ها اشاره می کنند. تعداد بسیار کمی از اندازه آلت تناسلی اشاره کرده اند. در نهایت، متخصصان جنس گزارش می دهند که بیماران زن تقریبا هرگز از اندازه شریک خود شکایت نمی کنند. در نتیجه، اکثر محققان جنسی می گویند اندازه مهم نیست. ولی برای مردان بسیار مهم است

افزایش سایز اندام تناسلی

اما بسیاری از مردان احساس بسیار متفاوت دارند. آنها آلت خود را نسبت به فیلم های پورنو مقایسه میکنند و نتیجه میگیرند که مال آنها بسیار کوچکتر است.
آنها در تبلیغات مردان را با آلت های بزرگ دیده اند. مردان بر این اعتقاد دارند که که اندازه آلت برای لذت و ارگاسم زن موثر است، و اگر شما تمام اطلاعات قابل اعتمادی را که مردان در مورد اندازه بدست آورده اند، جمع آوری کنید، این مقدار یک آبشار بزرگ در اقیانوس وسیع از پورنو است که پیام آن این است که رابطه جنسی داغ در مورد داشتن یک آلت تناسلی بزرگ است.
محصولات غیر طبیعی بزرگتر را برای افزایش سایز اندام تناسلی فراموش کنید. آنها گران قیمت هستند، تقلب دارند و هر یک از آنها، و افرادی که آنها را به فروش می رسانند، به دنبال منافع شخصی و کسب سود هستن. بدون قرص و دستگاه با روشهای کاملا طبیعی می توان به طور مداوم آلت تناسلی را بزرگ کند.

افزایش سایز اندام تناسلی

جراحی را فراموش کنید چون افزایش سایز اندام تناسلی (طول و ضخامت آلت) با جراحی بسیار گران است (حدود ۱۵۰۰۰ دلار) و عوارض مشکل ساز ی به همراه دارد.
جراحی ، رباط را افزایش میدهد که باعث ایجاد نعوظ می شود اما نعوظ دیگر خوشایند نیست.

ترک سیگار . اندازه قلیایی خون را افزایش میدهد. خون کمتر به معنای آلت تناسلی کوچکتر است. سیگار کشیدن عواملی که خون را به آلت تناسلی میفرستد را محدود می کند.. و با محدود کردن جریان خون به الت، که آن را کوچکتر می کند.

برای افزایش سایز اندام تناسلی ، به طور منظم تمرین کنید. ورزش ، سلامت شریانی را بهبود می بخشد ، خون بیشتری را به آلت تناسلی می رساند.
رسانه های جنسی گاهی به آلت تناسلی به عنوان ” عضله عشق ” اشاره می کنند، که به این معنی است که تمرین های خاصی مانند دوسپس می توانند آن را تقویت کرده و باعث افزایش سایز شود. اما انواع مختلفی از بافت ماهیچه وجود دارد. آلت تناسلی دارای عضلات صاف هستند

افزایش سایز اندام تناسلی

خوردن گوشت و پنیر را کمتر کنید و سبزیجات و میوه ها را برای افزایش سایزالت  تناسلی بیشتر کنید.
سعی کنید دو هفته در میان گوشت یا پنیر بخورید. و پنج تا هشت میان وعده روزانه میوه و سبزیجات بخورید. آنها حاوی آنتی اکسیدان ها هستند

شما می توانید با پزشک خود در مورد این صحبت کنید و به طور سیستماتیک برای دستیابی به نتایج مورد نظر ادامه دهید.
با صبر و استقامت، این کار را می توان انجام داد.

آلت تناسلی شما از عضله ساخته نشده است، بیشتر آن از چیزی مانند اسفنج ساخته شده است. صرف نظر از هیچ تمرینی یا ماساژ آلت تناسلی شما بزرگتر خواهد شد.

افزایش سایز اندام تناسلی

روغن خراطین ، بدون دارو ، موجب افزایش سایز اندام تناسلی میشود. جراحی می تواند باعث افزایش اندکی در اندازه شود، اما خطرناک است و عوارض جانبی ناخوشایندی نیز در آن وجود دارد.

اگر وزن بیش از حد دارید، کم کردن وزن ، بیشتر آلت تناسلی شما را نشان می دهد، و به نظر می رسد که بزرگتر است

خبر خوب این است که مردان بیشتر درباره  افزایش سایز اندام تناسلی نگران هستند، زنان خیلی کمتر .

 

روغن خراطین

اگر به دنبال روغن خراطین اصل هستید؟

روغن خراطین را با ضمانت و مستقیم تهیه کنید!


می‌خواهم روغن خراطین اصل سفارش دهم

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =