آیا پروتز لب خطرناک است؟ + فیلم

پروتز لب

پروتز لب یک نوع جراحی زیبایی یا روش های غیر جراحی است که با هدف افزایش ظاهر لب ها با افزایش پر شدن آنها از طریق بزرگ شدن با استفاده از پرکننده ها می باشد.( جهت اطلاع از قیمت روغن خراطین و خرید روغن خراطین کلیک کنید .)

لب های کامل با مرز برجسته اغلب با زیبایی و جوانان همراه است.
ملل قبیله ای در سراسر جهان مواد مختلفی را به لب های بالایی و پایین میزنند تا زیبایی را افزایش دهند.
اندازه ایده آل لبها در طول زمان و در فرهنگهای مختلف متفاوت است

سال ۱۹۰۰، جراحان سعی کردند تزریق پارافین به لب با موفقیت انجام دهند.
سیلیکون مایع برای تقویت لب از اوایل دهه ۱۹۶۰ استفاده شد، اما سی سال بعد به دلیل ترس عموم و ترس از تاثیر سیلیکون بر سلامت عمومی، رها شد.

حدود سال ۱۹۸۰، کلاژن تزریقی به بازار جراحی زیبایی معرفی شد و استانداردی بود که دیگر پرکننده های تزریقی اندازه گیری می شد.
با این حال، کلاژن طول نمی کشد و نیاز به یک آزمایش آلرژیک کفایت میکند

در حال حاضر پرکننده هایی حاوی اسید هیالورونیک مانند Restylane و Juvederm توجه مصرف کنندگان و پزشکان اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و استرالیا را به خود جلب کرده اند.

پروتز لب یک جایگزین عالی برای بسیاری از بیماران است که به دنبال گزینه دائمی برای بهبود لب هستند .
یکی از رایج ترین پروتز لب که در بیماران استفاده می شود، ایمپلنت سیلیکون Surgisil PermaLip است .
آنچه که ایمپلنت سیلیکون Surgisil PermaLip را متفاوت از رقبای خود و پیشینیان کرده آن است، که که از یک نوع سبک تر از مواد سیلیکونی ساخته شده است که باعث افزایش طبیعی تر شکل و اندازه لب ها می شود.

پروتز لب

پروتز لب چگونه کار میکند؟

پروتز لب PermaLip با افزایش حجم لب با استفاده از یک پروتز جامد که در طول کل لب قرار می گیرد کار می کند. پروتز لب PermaLip به طور خاص طراحی شده است تا لبه های مخروطی را در هر طرف به لبه کانال طبیعی بچرخاند.
اگر چه ایمپلنت جامد است، از مواد سیلیکون نرم تر ساخته شده است که باعث می شود که “احساس” ایمپلنت در اکثر بیماران بسیار قابل قبول باشد.

طول و ضخامت پروتز لب PermaLip متفاوت است و باید فقط پس از بررسی بیمار انتخاب شود.
در اکثر بیماران، لب فوقانی در واقع بیشتر از حد پایین است، اگرچه لب فوقانی باید به صورت ایده آل کوچکتر از حد پایینتر از نظر حجم باشد.

پروتز لب

روش های پروتز لب

خوشبختانه، در اکثریت قریب به اتفاق، پروتز لب PermaLip می تواند با استفاده از بیهوشی موضعی – مانند رفتن به دندانپزشک.
در حقیقت، در بعضی موارد فقط یک لبه برای ارائه بیهوشی مناسب برای قرار دادن ایمپلنت و پروتز لب  استفاده می شود.
این بدان معنی است که بهبودی بسیار کوتاهتر از آن است که بیهوشی عمومی استفاده شود

روش جراحی برای قرار دادن ایمپلنت PermaLip و پروتز لب  با یک برش کوچک در گوشه داخلی دهان ایجاد می شود.
با استفاده از این برش های عمدتا پنهان، یک تونل باریک ایجاد می شود که از یک گوشه دهان در سراسر لب به طرف مقابل گسترش می یابد. یک وسیله جراحی مخصوص برای عبور از تونل استفاده می شود. سپس ایمپلنت و پروتز لب  در لبه و به صورت کاملا آرام قرار می گیرد. برشها معمولا با یک دوخت قابل جذب بسته می شوند که نیازی به حذف ندارند.

بازیابی پروتز لب  PermaLip implant معمولا در ابتدا ۵-۷ روز است. در نهایت، ماه ها طول می کشد تا عوارض لب ها به طور کامل برطرف شوند. اما در بیشتر از چند هفته، اکثر بیماران احساس خوبی نسبت به حال عمومی خود دارند.

توصیه می شود که بیماران پس از انجام مراحل استفاده ، از یک فشرده سازی سرد در لب ها شروع به کم کردن مقدار تورم کنند.
علیرغم این که بعضا درجه تورم وجود دارد وباعث می شود لب در طول چند روز اول بیش از حد پف کرده و حتی تا حدودی منحرف شود.

پروتز لب

خطرات ناشی از PermaLip ایمپلنت  پروتز لب

یکی از خطرات اصلی هر ایمپلنت پروتز لب  این است که بدن شما ممکن است آن را رد کند، زیرا این مواد خارجی است.
خطر دیگری ممکن است عفونت در محل جراحی باشد. قابلیت لمس کردن پروتز لب ایمپلنت نیز ممکن است. این به این معنی است که شما (یا دیگران) ممکن است برخی از موارد ممکن است خطوط و / یا لبه های پروتز لب  ایمپلنت را احساس کنید. خوشبختانه روشهای کاملا بهتری و طبیعی تر هم مانند استفاده از روغن های طبیعی مانند روغن خراطین وجود دارد

پروتز لب

عدم تقارن لب ها در پروتز لب  چیست؟

متاسفانه، ایمپلنت ، مانند ایمپلنت پروتز لب  PermaLip ، به طور موثر به عدم تقارن پایه لب ها پاسخ نمی دهد. به طور معنی داری، اگر لب شما تفاوت بین سمت چپ و راست باشد، این تفاوت احتمالا حتی پس از اینکه لب با یک ایمپلنت تقویت شود، باقی می ماند.
به این دلیل است که اغلب موارد، پروتز لب  ایمپلنت PermaLip فقط شکل فعلی شما را تقویت می کند.

دستورالعمل قبل از عمل  پروتز لب
قبل از انجام عمل ارتقاء لب، بیماران باید دستورالعمل های قبل از عمل را از پزشکان خود دریافت کنند.

مصرف برخی داروها، گیاهان و ویتامین ها را چند هفته قبل از جراحی متوقف کنید
پس از نیمه شب در روز جراحی، از خوردن یا نوشیدن غذا اجتناب کنید
لباس های راحت با خود ببرید
اجتناب از استفاده از آرایش، جواهرات و لنزهای تماسی در روز جراحی

پروتز لب

روش پروتز لب

عمل جراحی پروتز لب  نسبتا ساده است و معمولا حدود یک ساعت طول می کشد تا کامل شود.
جراح اولین برش های کوچک را در لب ها انجام می دهد. برش ها اغلب در گوشه های دهان هستند ، اما ممکن است در جای دیگری بر روی لب نیز ایجاد شوند، بسته به روش خاصی که استفاده می شود.
سپس جراح یک تونل نازک برای جاگذاری ایمپلنت ایجاد می کند. ایجاد این تونل به درستی برای حصول اطمینان از اینکه ایمپلنت لب می تواند به درستی قرار داده شود و نتایج طبیعی به ارمغان بیاورد حیاتی است.
بعد، جراح پروتز لب  را وارد میکند و آن را از طریق لب میکشد.
در نهایت، پروتز لب  دقیقا به طول مناسب بریده می شود و برش ها بسته می شوند.

پروتز لب

ریسک و مزایای تقویت لب دائمی و  پروتز لب 

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی، خطر عوارض پروتز لب نسبتا کم است. با این حال، قبل از انجام هر نوع جراحی، از عوارض احتمالی آگاه باشید.
برخی از خطرات ناشی عبارتند از:
رد ایمپلنت پروتز لب  ، عفونت، مهاجرت ایمپلنت، زخم و سفتی لب ها. با این حال، با انتخاب یک جراح با تجربه برای انجام عمل پروتز لب خود، این خطرات را می توان به شدت کاهش داد.

پروتز لب

تقویت لب با پرکننده  پروتز لب 

پزشکان اغلب از پرکننده های لب های تزریقی استفاده می کنند تا لب ها را به صورت لبخند نگاه دارند.
با توجه به گستره وسیعی از مواد و روش های تزریق برای افزایش لب، گزینه های زیادی وجود دارد که می تواند نیازهای فردی شما را برآورده کند.
پیشرفت هایی در زمینه تقویت لب حتی برخی از روش های بسیار موثر را به وجود آورده اند که پزشکان از آنها به عنوان پرکننده های لب دائمی استفاده می کنند.

پروتز لب

 پروتز لب  – پر کننده های لب بر اساس کلاژن 

کلاژن، که اغلب پرکننده تزریقی در سراسر جهان است، به دو شکل تقسیم می شود: کلاژن مشتق شده از گاو و کلاژن مشتق شده از انسان.

پروتز لب  – خطرات و مزایای استفاده از پرکننده های تزریقی لب

اگرچه به طور کلی خطر کم عوارض ناشی از پرکننده لب وجود دارد
عوارض جانبی خفیف ناشی از پرکننده لب عبارتند از قرمزی، کبودی، تورم، ناراحتی جزئی، حساسیت و عفونت. با مراقبت ملایم، این علائم می تواند به حداقل برسد و باید ظرف چند روز از بین برود.
یک خطر جدی تر این است که یک واکنش آلرژیک به پرکننده های لب ممکن است وجود داشته باشد، هر چند این بسیار نادر است.

بسیاری از بیماران گزارش می دهند که هدف اصلی پرکننده های تزریقی لب افزایش اعتماد به نفس آنها در ظاهر آنها است. پرکننده های لب می تواند چهره ی مضطرب را از بین ببرد که به مرور زمان و با افزایش سن از بین رفته است لب های کامل همچنین می توانند تعادل بیشتری را به ویژگی های صورت فرد اضافه کنند.

پروتز لب

 پروتز لب  – تقویت لب با انتقال چربی

برای بیمارانی که تمایلی به تزریق مواد خارجی به بدن خود ندارند، افزایش چربی با انتقال چربی یک راه حل عالی است.
در حالی که دیگر پرکننده های لب، مانند کلاژن و Restylane، معمولا از بافت حامل حیوان یا انسان حاصل می شوند، افزایش لب و انتقال چربی با استفاده از بافت خود بدن شما، به شما نتایج نرم و طبیعی به نظر می رسد.

پروتز لب

 پروتز لب  – ریسک و مزایای تقویت لب با انتقال چربی

تقویت لب با انتقال چربی یک روش نسبتا کم خطر است. با این حال، همانطور که با هر درمان جراحی، ممکن است برخی از عوارض جانبی رخ دهد. این ممکن است بر روی ناحیه ای از چربی گرفته شده یا محل تزریق (لب ها) تاثیر بگذارد و شامل عفونت، خونریزی، تورم و ناراحتی جزئی باشد.
یکی از نقایص روش که جراحان در تلاش برای اصلاح هستند این است که برخی از سلول های چربی در طول انتقال می میرند. یک جراح با تجربه، اقدامات لازم را برای جلوگیری از این اتفاق می گیرد، مانند تزریق چربی در فواصل زمانید مختلف، به جای استفاده همه آن در یک مرتبه.

یکی از مزایای اصلی این روش این است که برای بیمار یک واکنش آلرژیک یا رد کردن بافت بسیار نادر است، چون که از بدن خود بیمار گرفته شده است و نتایج طبیعی است. این یک روش سرپایی ساده است که نیاز به چند ساعت مراقبت دارد تا بیمار بتواند به خانه بازگردد و فعالیت طبیعی خود را ادامه دهد.

پس از عمل ایمپلنت لب، بهبود معمولا حداقل یک هفته طول می کشد و بسیاری از بیماران اظهار میکنند که این پروسه تا دو هفته طول می کشد . ابزارهای خارج از دهان در حدود ۱۰ روز پس از جراحی برداشته می شود. بخیه های داخل دهان در حدود همان زمان از بین می روند.
لب ها ممکن است احساس بیحسی کنند تا روند بهبودی کامل شود. علاوه بر این، لب ها ممکن است تا سه ماه پس از عمل احساس سفتی داشته باشند

پروتز لب

عوارض احتمالی  پروتز لب 

همانطور که با هر روش پزشکی، برخی از خطرات در نظر گرفته می شود. عفونت یک احتمال است، بنابراین مهم است که پس از هر نوع روش پروتز لب، بیمار تحت درمان قرار گیرد.
هر گونه التهاب یا برونشیت همیشه باید بلافاصله به پزشک گزارش شود.
اگرچه بصورت غیر معمول، بدن گاهی اوقات پروتزهای لب را رد می کند.
ایمپلنت های لب می توانند جابجا شوند ، که معمولا نیاز به یک روش دوم برای تنظیم ترازگذاری ایمپلنت دارد.

پروتز لب

ایمپلنت و  پروتز لب 

روش پروتز لب از طریق بی حسی موضعی انجام می شود. ایمپلنت لب می تواند از مواد مختلف ساخته شده باشد، اما سیلیکون محبوب ترین است.
یک قطعه جامد از سیلیکون در اندازه های مختلف (به عنوان مثال کوچک، متوسط، بزرگ) برای افزایش لب استفاده میشود. برش های کوچک معمولا در گوشه های دهان برای قرار دادن ایمپلنت سیلیکون ساخته می شوند.
پس از یک ایمپلنت و پروتز لب ، به طور معمول نباید به تزریق لب بپردازید،

خرابی و بهبودی بعد از ایمپلنت و  پروتز لب معمولا در مقایسه با تزریق لب با پرکننده ها بیشتر است.
بیماران باید بیشتر تورم، کبودی، سفتی و لب های چاکرا را پیش بینی کنند.
ابتدا تورم بر روی لب ها ظاهر می شود.

یکی از مزایای جراحی ایمپلنت و پروتز لب این است که بسیار طولانی است و “دائمی” است. هزینه مزیت دیگری است اگر به یک دوره زمانی طولانی نیاز دارد. در طولانی مدت، پروتزهای لب معمولا ارزان تر می شوند، در حالیکه تعداد تزریق لب ها در طول زمان کاهش می یابد.

پروتز لب

 پروتز لب  – حجم لب

هر دو پرکننده و ایمپلنت لب حجم را به لب ها اضافه می کنند. مقدار حجم اضافه شده ، به مقدار پرکننده تزریقی یا اندازه ایمپلنت بستگی دارد.

 پروتز لب  – شکل لب

جراحان پلاستیکی تزریق لب ها را با پرکننده های صورت سفارشی می کنند تا شکل مورد نظر را بهبود بخشیده و بازگردانند. پر کننده می تواند در قسمت سفید یا قرمز لب ها، خط لب، دو طرف، مرکز، و غیره تزریق شود.
ایمپلنت لب، با این حال، شکل لب ها را نسبت به پرکننده ها تغییر نمی دهد.

پروتز لب

 پروتز لب – چین و چروک صورت لب

ایمپلنت و  پروتز لب واقعا با چین و چروک های لب و ناحیه اطراف مقابله نمی کند. پرکننده های صورت یک گزینه بهتری نسبت به ایمپلنت لب هستند که به این چین و چروک ها مربوط می شود.
این چین و چروک پوست نیز می تواند توسط دیگر درمان های غیر جراحی، مانند بوتاکس و پوست resurfacing یا لیزر درمان شوند.

پروتز لب

 پروتز لب  – حس در لب ها

حس و احساس بسیار شخصی هستند، بنابراین مقایسه بسیار دشوار است.
با این حال، پرکننده های صورت ممکن است با توجه به چگونگی حس لب و حساسیت، مزایایی داشته باشند. به عنوان مثال پرکننده های صورت ظاهرا نرمتر از ایمپلنت ها و  پروتز لب هستند.

 پروتز لب  – حرکت لب ها

پرکننده های صورت دارای مزیت دیگری در رابطه با حرکت لب هستند، مانند لبخند و بوسیدن.
کارکرد ژل ها به حرکت لب ها ، میتواند قابل توجه باشد.

پروتز لب

اگر پس از پروتز لب ، شما آن را دوست نداشتید چه؟

مزیت اینجا برای پرکننده هاست. موقتا، نتایج به تدریج با گذشت زمان برطرف خواهد شد.
هیالورونیداز ممکن است تزریق شود تا صورت را سریعتر، درست کند.
برای اینکار ، جراحی دیگری برای حذف ایمپلنت و پروتز لب ضروری است. علاوه بر این، پس از حذف ایمپلنت ممکن است لبها از حالت اولیه بیفتند

پروتز لب

 پروتز لب  – طول عمر پروتز

جراحی پلاستیک برای افزایش دائمی لب ها ، ضروری است. با این حال، به یاد داشته باشید که چهره همچنان با زمان تغییر می کند و حتی با گذشت زمان، حتی جراحی پلاستیک، چهره تغییر خواهد کرد.

در این راستا، ایمپلنت لب دائمی است. پرکننده های صورت دائمی نیستند و مواد دائمی مانند سیلیکون هرگز نباید تزریق شود.
فقط ایمپلنت جامد باید برای افزایش زیبایی در نظر گرفته شود.

 

روغن خراطین

اگر به دنبال روغن خراطین اصل هستید؟

روغن خراطین را با ضمانت و مستقیم تهیه کنید!


می‌خواهم روغن خراطین اصل سفارش دهم

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + یازده =