همه چیز در مورد میکرودرم و جوانسازی صورت + فیلم

میکرودرم

میکرودرم Microdermabrasion فرآیند استفاده از کریستال های کوچک برای پوست و سپس از بین بردن ناخالصی های آن با مکش است.( جهت اطلاع از قیمت روغن خراطین و خرید روغن خراطین کلیک کنید .)

این روش از مواد شیمیایی استفاده نمی کند و تهاجمی نیست. این روش لایه بیرونی مرده و خشک پوست را حذف می کند تا پوست تازه و پوست سالم را در زیر نشان دهد. سطح پوست را جوان سازی می کند و در نتیجه پوست روشن تر می شود.

این کار در دو بخش انجام می شود.
در مرحله اول، یک دستگاه از کریستال های کوچک استفاده می کند تا سطح پوست را به آرامی پوست بمالد تا سلول های مرده پوست را حذف کند

میکرودرم Microdermabrasion برای انواع پوست مناسب است و باعث تغییرات زخم و یا تغییر رنگ نمی شود. این یک روش

تهاجمی کمتر نسبت به سمبراسیون سنتی است و زمان بهبودی سریعتری دارد اما هنوز هم می تواند نتایج خوبی داشته

باشد و در میکرودرم  ، نیازی به سوزن یا دارو برای خنثی کردن پوست نیست.
البته روشهای طبیعی بجای میکرودرم  برای روشن شدن پوست هست که استفاده از روغن خراطین اصل است

آیا میکرودم صدمه میزند؟

نه، میکرودرم microdermabrasion صدمه ای نمیزند. ممکن است در طول درمان کمی ناراحت کننده باشد و پوست شما

احتمالا چند ساعت پس از میکرودرم  احساس تنگی کند، اما نباید دردناک باشد. میکرودرم یکی از نرمترین و غیر تهاجمی ترین درمان

های پوستی است که امروزه در دسترس است و می تواند نتایج خوبی به دست آورد.
پیشنهاد ما بجای میکرودرم  ، استفاده از روغن کاملا طبیعی و بدون عارضه مانند روغن خراطین است

میکرودرم

درمان جای جوش با میکرودرم

میکرودرم Microdermabrasion می تواند راه حل برای افرادی که مایل به کاهش ظاهر زخم های خود را که به دلیل آکنه انباشته شده است باشد. این تاثیر در زخم های سطحی بیشتر است که ممکن است به دلیل بهبود گردش خون و تولید کلاژن حاصل شود.
برای جای جوش شما میتوانید به جای میکرودرم  از روشهای طبیعی مانند روغن خراطین استفاده کنید

میکرودرم

رفع خطوط چین و چروک

میکرودرم میتواند خطوط چین و چروک ها را از بین ببرد و می تواند از microdermabrasion سود ببرد، به خصوص به علت ارتقاء طبیعی تولید کلاژن .
کلاژن نوسازی پروتئین پوست را تحریک می کند، اما متاسفانه با افزایش سن ، کاهش می یابد، بنابراین افزایش آن می تواند به کاهش شکل ظاهری و ایجاد فرم خطوط و چین و چروک کمک کند
برای رفع چین و چروک میتوانید بجای میکرودرم  ، از روغن خراطین استفاده کنید

میکرودرم

رفع جای زخم ها با میکرودرم

روشهای مختلفی برای از بین بردن جای زخم وجود دارد (مانند روغن های طبیعی مثل خراطین) با این حال میکرودرم Microdermabrasion می تواند کمک به کاهش ظاهر بسیاری از انواع مختلف زخم ها ناشی از آکنه جراحی و یا تصادفات کمک کند. در حالیکه زخم ها می توانند درمان های بیشتری را با میکرودربراسیون به دست آورند

زخم ها اغلب نامنظم هستند و پوستی که در اطراف آنها قرار دارد می تواند سطح پوستی داشته باشد، رنگدانه های افزایش یافته که ممکن است اسکار را بیشتر آشکار کند. میکرودرم Microdermabrasion می تواند در اطراف لبه های نامنظم زخم و حتی ظاهر hyperpigmentation پوست ، گردش خون را بهبود دهد و باعث بهبودی و تحریک تولید کلاژن شود. زخم ها را می توان با ۸ هفته از شروع زخم های اولیه با میکرودرم درمان کرد، اما مهم است که زمان کافی بین درمان ها قرار دهید تا پوست بهبود یابد.

مطالعات نشان داده است که بهبود قابل ملاحظه در زخم ها می تواند سه ماه پس از شروع درمان میکرودرم  آشکار شود. و استفاده از روشهای طبیعی نیز (مانند روغن خراطین) بسیار سودمند است

میکرودرم

عوارض جانبی میکرودرم ابریژن

پس از انجام روش میکرودرم ، پوست شما ممکن است تنگ و خشک شود و ممکن است در عرض ۲۴ ساعت کمی صورتی باقی بماند. نگران نباشید، آرایش روی پوست قرار ندهید. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید و رطوبت پوست را حفظ کنید و در برابر خورشید محافظت کنید، پس از میکرودرم  پوست خود را در معرض نور خورشید قرار ندهید

اگر از روش میکرودرم  کریستال استفاده می کنید خطر برای چشم ها کمی زیاد است. به غیر از این، عوارض جانبی وجود ندارد . با استفاده از محافظ چشم مناسب در طول درمان ، شما می توانید باعث تحریک چشم نشوید.

مهم این است که متوجه شوید که پس از استفاده از این روش پوست شما خشک خواهد شد و به خورشید حساس تر خواهد بود. میتوان از عوارض جانبی میکرودرم  پیشگیری کرد یک مرطوب کننده را برای تسکین پوست و پوست خود پس از درمان استفاده کنید. شما همچنین باید چند روز پس از میکرودرم microdermabrasion به حفاظت پوست خود از آفتاب نیاز داشته باشید.
پیشنهاد ما استفاده از روشهای ایمن و طبیعی است ( مانند روغن خراطین )

آیا میکرودرم ابریژن ایمن است؟

همانطور که تمام درمان هایی که نفوذ به پوست و یا سطح پوست را مختل می کنند، ایمن ترین روش توسط یک حرفه ای انجام می شود. در واقع، بسیاری از مردم میکروماربازیس را بر روی پوست های شیمیایی و درمان لیزر انتخاب می کنند، زیرا به طور کلی ایمن تر و مقرون به صرفه تر است.

این روش ممکن است کمی ناراحت کننده باشد. با این حال، پوست شما کمی پس از آن منقبض و کمی قرمز خواهد شد.

Dermabrasion و روغن خراطین برای بهبود زخم های آکنه ، علائم حشرات و زخم ها از حوادث یا بیماری ها توسعه داده شد.

میکرودرم Microdermabrasion و روشهای طبیعی مانند روغن خراطین ، بر روی تمام انواع پوست و رنگ کار می کند. این تغییرات ظریف را ایجاد می کند و باعث تغییر رنگ پوست یا زخم نمی شود. این برای مشکلات عمیق مانند زخم، علائم کشش ، چین و چروک و یا آکنه عمیق موثر نیست.

میکرودرم

Dermabrasion یک نوع از برنامه ریزی جراحی پوست است، معمولا در یک محیط پزشکی حرفه ای توسط یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک که به طور خاص در این روش آموزش دیده است انجام می شود.
Dermabrasion برای سالهای زیادی (قبل از ظهور لیزرها) بوده است و شامل سایش عمیق کنترل شده (از بین بردن) لایه های بالای تا میانی پوست با انواع ابزارهای ساینده قوی از قبیل قلم مو، چرخ الماس یا کراس، کاغذ چسبناک، بلورهای نمک یا سایر وسایل مکانیکی.
Dermabrasion نباید با microdermabrasion    اشتباه گرفته شود که یک روش زیبایی جدید و غیر جراحی است که توسط کارکنان غیر پزشكی، پرستاران، زیبایی شناسان انجام می شود، دستیارهای پزشکی، و اخیرا افراد غیرمتخصص در خانه هایشان انجام میدهند

روش های Dermabrasion روش های جراحی، تهاجمی است که معمولا به بی حسی موضعی نیاز دارند . اغلب آنها در مجموعه های جراحی یا در مراکز پزشکی حرفه ای انجام می شود. از آنجا که این روش می تواند به طور معمول لایه های عمیق تر اپیدرم را حذف کرده و به داخل درمات رتیکولر گسترش یابد ، همیشه خونریزی جزئی پوست وجود دارد.
روش خطراتی از زخم، تغییر رنگ پوست، عفونت، و ویروس هرپس صورت ( تبخال) واکنش پذیری در موارد تهاجمی دمانس، خونریزی به همراه دارد و بایستی در طی آن فشار کنترل شود.
پس از آن پوست به طور معمول بسیار قرمز و خام به نظر می رسد. بسته به سطح تخلیه پوست با استفاده از dermabrasion، به طور متوسط ​​۷ تا ۳۰ روز طول می کشد تا پوست به طور کامل التیام یابد ( مجددا اپیتلیالیزه می شود ). اغلب این روش برای زخم آکنه عمیق و زخم های جراحی عمیق انجام میدهند

میکرودرم

میکرودرم ابریشمی

Microdermabrasion یک روش زیبایی آرایشی است که با استفاده از یک مکانیسم مکانیکی برای لایه برداری برای حذف لایه های بیرونی سلول های پوست مرده از اپیدرم استفاده میشود.
به طور معمول، میکرودرم microdermabrasion از دو بخش استفاده می کند: مواد لایه ای از قبیل کریستال یا دانه های الماس و مکش . این یک روش غیر تهاجمی است و ممکن است توسط یک حرفه ای مراقبت از پوست آموزش دیده در دفتر انجام شود .

یکی از بی خطر ترین روش های میکرومارباسيون، استفاده از کروموزوم کورندوم یا اکسید آلومینیوم است که در کرم آنتی اکسیدانی تعلیق می شود. این نسخه از microdermabrasion به طور کلی پرهزینه ترین است،
زیرا شامل استفاده از یک ابزار مراقبت از پوست دستی کوچک به جای تجهیزات گران قیمت است که توسط یک سالن استفاده می شود.
این روش microdermabrasion در اوایل سال ۲۰۰۰ به محبوبیت افزایش یافت و امروزه به طور گسترده ای در دسترس است.

Microdermabrasion  یک درمان آرایشی ساده، سریع و بدون درد است که بدون هیچ گونه خرابی و کمترین خطر است.

Microdermabrasion کمک می کند تا به آرامی سطوح سطح پوست را با استفاده از سایش و مکش روشن کند

Microdermabrasion  می تواند کمک به بهبود ظاهر پوست با کاهش خطوط ، آسیب خورشید و علائم خفیف و آکنه کم عمق کند. این برای زخم های عمیق آکنه یا چین و چروک عمیق مفید نیست .

میکرودرم

چه سنی برای microdermabrasion میکرودرم  مناسب است؟

محدودیت سن و یا جنسیتی خاصی برای آن وجود ندارد، معمولا کودکان بالای ۱۲ سال تا بزرگسالان ۶۵ ساله می توانند از میکروماربروس استفاده کنند.
پوست های بالای ۷۰ سال ممکن است خطری جدی برای کبودی و سایش پوست داشته باشد.
افراد زیر سن ۱۲ سال ممکن است گاهی نیز تحت درمان متخصص پوست یا جراح پلاستیک قرار بگیرند.

 

روغن خراطین

اگر به دنبال روغن خراطین اصل هستید؟

روغن خراطین را با ضمانت و مستقیم تهیه کنید!


می‌خواهم روغن خراطین اصل سفارش دهم

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − چهار =